شبکه خبری فردیس

  
امروز: يکشنبه ۱۳۹۷/۴/۳ (تير)
آخرین اخبار: 
کد خبر:
2455
 | 
تاریخ انتشار: 
جمعه 
۱۳۹۵/۸/۱۴
-
۲۱:۱۱
 | 
بازدید
۶۶۷
 | 

شبکه خبری فردیس، مسابقه تکواندو قهرمانی دختران فردیس جمعه شب با حضور مسئولان اداره ورزش و جوانان فردیس در سالن امام رضا(ع) این شهرستان برگزارشد.


رئیس هیات تکواندو شهرستان فردیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در این رقابت ها تعداد 160 نفر از تکواندوکاران دختر در رده سنی شکوفه ها،خردسالان و نونهالان به مدت یک روز با هم به رقابت پرداختند.
محمدرضا رضایی گرما رودی افزود: این مسابقه با هدف ارتقاءسطح فنی تکواندوکاران پایه در بخش بانوان شهرستان فردیس برگزار شد.
وی نتایج بدست آمده را به شرح ذیل اعلام کرد
رده سنی زیرخردسالان کمربند زرد
وزن 1 مائده خدایارمقام اول،هستی شورگشتی مقام دوم
وزن 2 درسا ویسی مقام اول،مبینا سهه ابلو مقام دوم،ترنم زمانی مقام سوم و مهسا عسگری سوم مشترک
وزن 3 الهه اسماعیلی مقام اول،نرگس شمسی مقام دوم،سینا حبیب زاده مقام سوم،باران یادگاری سوم مشترک
وزن 4 النا آتشی مقام اول،تنا آتشی مقام دوم،ستایش شیرمحمدی مقام سوم و فاطمه نژاد مقدم مشترک سوم
وزن 5 ستایش دینی پور مقام اول،هلینا فرهودی مقام دوم
وزن 6 دینا زنگنه مقام اول،سارینا رجبی مقام دوم،سیده بهار یادگاری مقام سوم و پریا قنبری سوم مشترک
وزن 7 نرگس ناصری زاده مقام اول و آرتمیس بهرامی مقام دوم
وزن 8 پریا قاضی خانی مقام اول و عسل فلاحتی مقام دوم
رده سنی زیرخردسالان کمربند سبز-آبی
وزن 1 عسل الماسی مقام اول،مژگان آسترکی مقام دوم و مائده پوراحمدی مقام سوم
وزن 2 زینب علی اکبر مقام اول،ستایش بزرگ مقام دوم،ستایش باقرزاده مقام سوم
وزن 3 نازنین زینب حسن زاده مقام اول،زهرا جعفرخان مقام دوم،کیمیا جعفری مقام سوم و رومینا معصومی مشترک سوم
وزن 4 عسل ویسی مقام اول،رونیا بخشی مقام دوم،آیلین اسلامی مقام سوم و درسا ملک دین مشترک سوم
وزن 5 رومینا عسگری مقام اول،ستایش زنگنه مقام دوم،پریا واحد لنگه بیز مقام سوم و دینا قربان زاده مشترک سوم
وزن 6 دینا یعقوبی مقام اول،نیوشا رحیمی مقام دوم ،معصومه هدایتی نیا مقام سوم و تارا طاهریان مشترک سوم
وززن 8هلیا عطایی مقام اول،النا محمودی مقام دوم و معصومه محمدی مقام سوم
رده سنی خردسالان کمربند زرد
وزن 1 زهرا بهرامی مقام اول،نیوشا آزادی مقام دوم
وزن 2 مهناز محمدی مقام اول،کیانا محمدی مقام دوم
وزن 3 نگارسلطانی ایلرد مقام اول،الهه نی جوش مقام دوم و مهدیه فریدونی مقام سوم
وزن 4 فاطمه محققیان مقام اول،محدثه سیدی مقام دوم،کوثرفکار مقام سوم و فاطمه کریمی زاده مشترک سوم
وزن 5 رومینا اله کرمی مقام اول،بتا احمدی مقام دوم،تبسم کلیوند مقام سوم و زهرا حیدری مشترک سوم
وزن 6 ملیکاقربانی مقام اول،رییحانه سهررابی مقام دوم،مبینا نوعی دهشال مقام سوم و رعنا ده ده سی مشترک سوم
وزن 8 زینب طریقی مقام اول،زهرا خویشوند مقام دوم ،کوثر دادرس مقام سوم ودرسا مرادی مشترک سوم
وزن 9 النا داداشیان مقام اول،حنانه محمدی مقام دوم
وزن 10 ستاره رضایی مقام اول،نگین تنها مقام دوم ،کیمیانجفیان مقام سوم و زهرا متقی مشترک مقام سوم
رده سنی خردسالان کمربند سبز- آبی
وزن 1 لاوین مرادی مقام اول،فاطمه هاشمیان مقام دوم
وزن 2 ارغوان مهدوی نیا مقام اول،یلدا سلیمی لیواری مقام دوم،ثنا شاکری مقام سوم و یلدا شاهرخی مشترک سوم
وزن 3 شیوا آهنگری مقام اول،فائزه حقیقی پور مقام دوم،زهرا ساعی نژاد مقام سوم و هستی علیزاده حصاری مشترک سوم
وزن 4 اسرا نظری مقام اول،زهرامرادی مقام دوم،آرزو احمدی مقام سوم و حدیثه محمودی مشترک سوم
وزن 5 ملینا علوی مقام اول،سنا زراعتجو مقام دوم،فاطمه ساعی نژاد مقام سوم و راحیل اشک پوریان مشترک سوم
وزن 6 عاطفه کروبی مقام اول،نگارحسینی مقام دوم،غزل بحرودی مقام سوم و سارا ایوت وند مشترک سوم
وزن7 حنانه ترابی مقام اول،مهشید قاسمی مقام دوم،فاطمه مقدمی مقام سوم و نگین احمدیان مشترک سوم
وزن 8 النا صادق پری مقام اول،مهتاب آراد مقام دوم،یکتا دهقان مقام سوم
وزن9 مهدیه معتمدی مقام اول،فاطمه محمدی صابر مقام دوم،فاطمه مرکزی مقام سوم و ستایش طهماسبی مشترک سوم
وزن 10 رکسانا امامی مقام اول،الهه دشتی مقام دوم،سحرقاسملو مقام سوم و نگار عباسی مشترک سوم
رده سنی نونهالان کمربند زرد
وزن 3 کژال فولادی مقام اول،فاطمه زهرا اله کرمی مقام دوم،فاطمه علی عباسی مقام سوم
وزن 4 فاطمه برجی مقام اول،سارا واعظ لیواری مقام دوم و دلارام مصوری مقام سوم
وزن 5 تینا معظمی گودرزی مقام اول،ستاره چواری مقام دوم و محدثه محمدزاده مقام سوم
وزن6 محدثه ذوالفقاری مقام اول و عطیه روستایی مقام دوم
وزن 7 فاطمه ربیعی مقام اول،انسیه سادات میرصادقی مقام دوم
وزن 8 یاسمن منصوری مقام اول،مریم پلارک مقام دوم و فاطمه علامتی مقام سوم
رده سنی نونهالان کمربند سبز-آبی
وزن 3 مبینا عبدی مقام اول،شیوا قهرمانی کهن مقام دوم
وزن 4 فاطمه زهرا بالو مقام اول،هستی حسینی مقام دوم،بهار عسگری مقام سوم و مطهره تورخانی مشترک سوم
وزن5 آیسان داده مقام اول،هانیه چگینی مقام دوم
وزن 6 آتناذوالقدر مقام اول،زهرا محمدی مقام دوم،سارا عسگریی مقام سوم و شمیم سوری مشترک سوم
وزن 7 سارا سعیدی مقام اول،بهاره شاکری مقام دوم،مبینا امین آبادی مقام سوم و فریما نقیبی مشترک سوم
وزن8 زهرا سانی خانی مقام اول،صبا بریدشیرکوهی مقام دوم و مبینا ربیعی مقام سوم
وزن 9 مریم سانی خانی مقام اول،نیلوفر فتحی مقام دوم و نسترن رمضان خانی مقام سوم
وزن 10 مریم باغبانی مقام اول،فاطمه ظهیری مهر مقام دوم ،غزل افشاری مقام سوم و نگین کرمی مشترک سوم
1400 تکواندو کاردر شهرستان فردیس ساماندهی شده اند که 26 مربی بانو و 30 مربی آقادارد.

همچنین جا دارد از سرکار خانم شهره خلج زاده نایب رییس هییت تکواندو شهرستان فردیس و سرکار خانم سیده مینا هاشمی مسئول برگزاری مسابقات تکواندو گرامیداشت شهید محمد حسین فهمیده تشکر و قدردانی می شود.

 

انتهای خبر // شبکه خبری فردیس ::: کد خبر ۲۴۵۵
کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

نظر کاربرها

نظر شما
نام و نام خانوادگی
ایمیل
آدرس وب سایت
نظر شما
کد امنیتی

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه خبری فردیس است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
©copyright by khabarefardis.ir 2013 - 2018
Powered By P.G.G