شبکه خبری فردیس

  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۷/۷/۲ (مهر)
آخرین اخبار: 
کد خبر:
2627
 | 
تاریخ انتشار: 
يکشنبه 
۱۳۹۶/۱۲/۶
-
۲۲:۲۷
 | 
بازدید
۲۳۰
 | 

فردیس - فرماندار شهرستان فردیس گفت که نوسازی بافت های فرسوده در شهرستان فردیس نیازمند فرهنگ سازی است که باید متولیان فرهنگی و ائمه جمعه در این زمینه آگاهی بخشی به شهروندان درباره عواقب احتمالی داشته باشند.


به گزارش ایرنا،ابوالفضل اینانلو روز یکشنبه به مناسبت روز مهندس در بازدید از دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان فردیس، افزود: متولیان فرهنگی مانند ائمه جمعه در فرهنگ سازی نوسازی بافت های فرسوده تاثیرگذار هستند و می توانند رعایت ضوابط نظام مهندسی را به مردم بازگو کنند.
وی با تاکید بر اینکه برخی از ساخت و سازهای بی رویه بدون نظارت در این شهرستان صورت گرفته است، ادامه داد: باید استحکام بناها را افزایش دهیم تا در مقابل زلزله های بالای 7 ریشتر هم تاثیرپذیر نباشند.
فرماندار فردیس اظهار داشت: برای پیشگیری از عواقب زلزله های احتمالی بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری به صورت اصولی و زیربنایی ضروری است.
وی همچنین گفت: شهرداری ها می تواند با نظام مهندسی بیشتر همکاری کنند و مقررات و آیین نامه مخصوص نظام مهندسی در ساختمان سازی اجرایی شود.
اینانلو گفت: فرمانداری تلاش مضاعفی را با مجموعه نظام مهندسی دارد تا خانه های ایمن برای مردم این شهرستان ساخته شود.
اینانلو افزود: باید برای بافت های فرسوده در این شهرستان تدابیری اندیشیده شود. سیاست کلی دولت و مسئولان استاندار البرز ترمیم بافت فرسوده و ترغیب شهروندان به ایجاد بافت های مستحکم است.
وی در خصوص احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری فردیس نیز گفت: با وزیر نیرو صحبت شده و قول پیگیری دادند که احداث سیستم فاضلاب در استحکام بنا هم تاثیرگذار خواهد بود.

انتهای خبر // شبکه خبری فردیس ::: کد خبر ۲۶۲۷
کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

نظر کاربرها

نظر شما
نام و نام خانوادگی
ایمیل
آدرس وب سایت
نظر شما
کد امنیتی

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه خبری فردیس است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
©copyright by khabarefardis.ir 2013 - 2018
Powered By P.G.G